Menu
Your Cart

Aylık Sosyal Medya Paketi

Aylık Sosyal Medya Paketi
Yeni
Sihirli Yazılar ile Güvenli Alışveriş
En hızlı sipariş teslim zamanı
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Aylık Sosyal Medya Paketi

Aylık Sosyal Medya Paketi hazırlama hizmeti sayesinde, bir sipariş ile InstagramTwitter ve Facebook sayfalarınız için Sihirli Yazılar uzmanlığına sahip olacaksınız. Aylık Sosyal Medya Paketi içerisinde bulunan ve ücrete dahil olan hizmetler:

- 1 kapak görseli ve profil fotoğrafı hazırlanması ve bunların her 3 mecraya uyarlanması,

- Aynı/Benzer konuyu/temayı içeren 30 adet sosyal medya iletisi hazırlanması, 

- Her bir günlük ileti için 1 adet instagram boyutlu görsel hazırlanması ve tüm mecralarda kullanılması,

- İlgili tarihlere denk gelen (varsa), 3 adet önemli güne (anneler günü, yılbaşı, milli-dini bayramlar vb.) ait kurumsal sosyal medya mesajının hazırlanması,

- En az 10 adet hashtag' den oluşan ve kurumunuz için en başarılı sonuçları verecek bir hashtag seti hazırlanması ve her bir mesaj içeriği ile birlikte tarafınıza sunulması. 

Unutmayın! Sosyal medyada başarılı olmak, gerçekçi hedefler, uzun vadeli bir strateji, planlı bir çalışma, ciddiyet ve uzmanlık ister...

"Görsel" ürün ve hizmetler ile ilgili önemli uyarı: Sihirli Yazılar görsel içerik oluştururken stock fotoğraf veya benzeri hazır fotoğraflar kullanmamakta, telifli veya telifsiz eser ihtiva eden çalışmalar yapmamakta ve sizin adınıza bir görsel satın alımı gerçekleştirmemektedir. Bunun yerine logonuz, çizim ile elde edilen veya tarafınızca iletilen görseller kullanılmaktadır. Görseliniz içerisinde harici fotoğraf vb. medyaları kullanmak istediğiniz takdirde lütfen müşteri briefinizde bu medyaları yükleyiniz ve ilgili bölümlerde gerekli açıklamaları yaparak bizleri bilgilendiriniz. Görselinizde yer almasını istediğiniz ve tarafımıza gönderdiğiniz eserlere ait telif hakları ile ilgili olarak, tüm sorumluluğun sizde olduğunu; Sihirli Yazılar' ın söz konusu medyaları, eser sahibinin siz olduğunuzu varsayarak kullanacağını önemle hatırlatmak isteriz. Görsel uzmanlarımızın, görsel seçimi ve harici kaynaklardan temini hususunda sizleri bilgilendirmesini istiyorsanız iletisim@sihirliyazilar.com üzerinden bizleri bilgilendirmenizi rica ederiz. Uzmanlarımız derhal size geri dönüş sağlayacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Değerli Müşterimiz,

Satın alma işleminiz tamamlanır tamamlanmaz siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır. Satın alma sonrasında sistem üzerinden de indirebileceğiniz bu bilgi notu, bundan sonraki süreç ile ilgili olarak sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Öncelikle; Sihirli Yazılar’ ı tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz.

Siparişlerinizi “Hesabım” menüsü altında görüntüleyebilirsiniz.

Siparişiniz tamamlandığında, sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize uygun formatta gönderilecek ve size sms ile bilgi verilecektir. Lütfen SMS’ i aldığınızda gelen kutunuzu ve gereksiz (spam / junk) klasörünüzü kontrol ediniz! Son teslim zamanına kadar SMS almamanız veya siparişinizi görüntüleyememeniz durumunda lütfen derhal bize bildiriniz. İletişim bilgilerimizi ve iletişim formumuzu www.sihirliyazilar.com adresinde yer alan “İletişim” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra incelemenizi, talebinizle uyumlu olduğunu kontrol etmenizi rica etmekteyiz. Sipariş tesliminden sonra 72 saat içerisinde herhangi bir iade ve revizyon talebi yapılmaması durumunda sipariş tarafınızca, teslim edildiği haliyle kabul edilmiş sayılacaktır.

Revizyon taleplerinizi www.sihirliyazilar.com/revizyon adresini kullanarak sisteme girebilirsiniz. Sipariş numaranızı doğru girmenizi ve revizyon talebiniz ile ilgili bizleri mümkün olduğunca detaylı bir şekilde bilgilendirmenizi önemle rica etmekteyiz. Revizyon talebi alındıktan sonra tüm sipariş süreci yeniden başlayacak ve aynı yöntem ile tarafınıza teslimat yapılacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince, revizyon talepleriniz ücretsiz olarak değerlendirilecek ve içeriğiniz ile ilgili olarak 2 sefer revizyon talebinde bulunmanıza imkan sağlanacaktır. 2 adet revizyon talebi neticesinde ortaya konacak olan içeriği kabul edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda tam ücret iadesi yapılacaktır.*

*“Gezenti” hizmetimizde sipariş iptali ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

Sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşma amacımıza destek olmanızı rica ederiz. Bu nedenle, siparişinizin nihai tesliminden sonra e-posta adresinize göndereceğimiz değerlendirme formunu doldurarak, içerik üreticimizi ve hizmet kalitemizi değerlendirmenizi özellikle rica etmekteyiz.

“Görüşleriniz bizim için çok değerli !”

Sizin için Sihirli Yazılar’ ın alanında uzman ve deneyimli içerik üreticileri tarafından hazırlanacak olan özgün içeriği beğeneceğinize olan inancımızla, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü tekrar teşekkür ederiz.

Sizin için hazırladığımız içeriğin çalışmalarınız için faydalı olması dileğiyle,

Saygılarımızla,
Sihirli Yazılar Ekibi
  • Model: SMASM
Ürün Görüntüleme: 1589
590,00TL

Mevcut Seçenekler: