Menu
Your Cart

Banner Tasarımı 300x600 px

Banner Tasarımı 300x600 px
Yeni
Sihirli Yazılar ile Güvenli Alışveriş
En hızlı sipariş teslim zamanı
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Banner Tasarımı 300x600 px

Bir dünya para harcayıp google adsense veya başka bir platformda banner reklamınızı yayınladınız. Ancak belki de birçok firma gibi siz de bu denli masraf yaptığınız banner reklam görselinize gerekli özeni göstermediniz ve kampanyanızdan istediğiniz geri dönüşü alamadınız.

Siz de 300x600 px ve diğer ebatlarda banner tasarım siparişi verin, Sihirli Yazılar en çok kullanılan ebatlardaki banner tasarımlarınızı sizin için yapsın ve reklamlarınız hedefine ulaşsın.

Sihirli Yazılar görsel tasarım profesyonelleri sizler için 300x250 px, 336x280 px, 728x90 px, 300x600 px ve 320x100 px ebatlarında bannerlar tasarlıyor.

Sihirli Yazılar Görsel İçerik Kategorisi içerisinde yer alan ürün ve hizmetler ile ilgili önemli uyarı: Sihirli Yazılar görsel içerik oluştururken stock fotoğraf veya benzeri hazır fotoğraflar kullanmamakta, telifli veya telifsiz eser ihtiva eden çalışmalar yapmamakta ve sizin adınıza bir görsel satın alımı gerçekleştirmemektedir. Görseliniz içerisinde harici fotoğraf vb. medyaları kullanmak istediğiniz takdirde lütfen müşteri briefinizde bu medyaları yükleyiniz ve ilgili bölümlerde gerekli açıklamaları yaparak bizleri bilgilendiriniz. Görselinizde yer almasını istediğiniz ve tarafımıza gönderdiğiniz eserlere ait telif hakları ile ilgili olarak, tüm sorumluluğun sizde olduğunu; Sihirli Yazılar' ın söz konusu medyaları, eser sahibinin siz olduğunuzu varsayarak kullanacağını önemle hatırlatmak isteriz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Değerli Müşterimiz,

Satın alma işleminiz tamamlanır tamamlanmaz siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır. Satın alma sonrasında sistem üzerinden de indirebileceğiniz bu bilgi notu, bundan sonraki süreç ile ilgili olarak sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Öncelikle; Sihirli Yazılar’ ı tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz.

Siparişlerinizi “Hesabım” menüsü altında görüntüleyebilirsiniz.

Siparişiniz tamamlandığında, sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize uygun formatta gönderilecek ve size sms ile bilgi verilecektir. Lütfen SMS’ i aldığınızda gelen kutunuzu ve gereksiz (spam / junk) klasörünüzü kontrol ediniz! Son teslim zamanına kadar SMS almamanız veya siparişinizi görüntüleyememeniz durumunda lütfen derhal bize bildiriniz. İletişim bilgilerimizi ve iletişim formumuzu www.sihirliyazilar.com adresinde yer alan “İletişim” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra incelemenizi, talebinizle uyumlu olduğunu kontrol etmenizi rica etmekteyiz. Sipariş tesliminden sonra 72 saat içerisinde herhangi bir iade ve revizyon talebi yapılmaması durumunda sipariş tarafınızca, teslim edildiği haliyle kabul edilmiş sayılacaktır.

Revizyon taleplerinizi www.sihirliyazilar.com/revizyon adresini kullanarak sisteme girebilirsiniz. Sipariş numaranızı doğru girmenizi ve revizyon talebiniz ile ilgili bizleri mümkün olduğunca detaylı bir şekilde bilgilendirmenizi önemle rica etmekteyiz. Revizyon talebi alındıktan sonra tüm sipariş süreci yeniden başlayacak ve aynı yöntem ile tarafınıza teslimat yapılacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince, revizyon talepleriniz ücretsiz olarak değerlendirilecek ve içeriğiniz ile ilgili olarak 2 sefer revizyon talebinde bulunmanıza imkan sağlanacaktır. 2 adet revizyon talebi neticesinde ortaya konacak olan içeriği kabul edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda tam ücret iadesi yapılacaktır.*

*“Gezenti” hizmetimizde sipariş iptali ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

Sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşma amacımıza destek olmanızı rica ederiz. Bu nedenle, siparişinizin nihai tesliminden sonra e-posta adresinize göndereceğimiz değerlendirme formunu doldurarak, içerik üreticimizi ve hizmet kalitemizi değerlendirmenizi özellikle rica etmekteyiz.

“Görüşleriniz bizim için çok değerli !”

Sizin için Sihirli Yazılar’ ın alanında uzman ve deneyimli içerik üreticileri tarafından hazırlanacak olan özgün içeriği beğeneceğinize olan inancımızla, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü tekrar teşekkür ederiz.

Sizin için hazırladığımız içeriğin çalışmalarınız için faydalı olması dileğiyle,

Saygılarımızla,
Sihirli Yazılar Ekibi
  • Model: GIBT4
Ürün Görüntüleme: 1751
39,90TL

Mevcut Seçenekler: