Menu
Your Cart

Sihirli Yazılar Blog RSS Feed

27 Oct Sihirli Yazılar' dan Yeni Sosyal Medya İçerik Hizmetleri
0 406
Çok sayıda farklı içerik hizmetini bünyesinde barındıran Yeni Nesil İçerik Üreticisi : Sihirli Yazılar , çok rağbet gören "Sosyal Medya İçerikleri" kategorisini, ürün gamına eklediği yeni ve yenilikçi hizmetlerle geliştirmeye devam ediyor. Şu an için..
24 Aug Sihirli Yazılar
1 575
Bir web sitesinin tanıtımı (pazarlaması) açısından Arama Motoru Optimizasyonu (SEO - Search Engine Optimization)' nun mu, yoksa Arama Motoru Pazarlaması (SEM - Search Engine Marketing)' nın mı tercih edilmesi gerektiği, konunun uzmanlarınca sıkça tar..
20 Aug Çok Sık Yapılan Kurumsal Blog Hataları
0 463
"Content is King" sözü halen geçerliliğini korumakta ve içerik pazarlaması (content marketing) yıllar geçtikçe önemini daha da artırmaktadır. Bu noktadan hareketle, bir çok firma içerik pazarlama karması içerisinde kurumsal bloglara yer vermekte ve h..
18 Aug Blogger Olmanın Dayanılmaz Hafifliği ve Başarılı Bir Blog Açmak
1 2384
Blogger olmak günümüzün popüler uğraşlarından birisi haline gelmiş durumda. “Uğraş” tabirini bilhassa kullanmak istedik; zira Bloggerlık işinin bir meslek olarak tanımlanması için erken olduğunu düşünmekteyiz. Özellikle ülkemizde. Bununla birlikte ku..
12 Aug Liste İçerik Nedir ?
0 576
Son yıllarda internette sıklıkla karşılaştığımız Liste İçerikler, gelecek dönemlerde de liderliği elinde tutacak gibi görünüyor. Peki, Liste İçerik nedir ve neden bu kadar tercih edilmektedir?İnternetin ilk dönemlerinde sunulan içerikler için genelli..
09 Aug Her E-Ticaret Sitesinin Bir Blogu Olmalı(mı)dır !
0 377
Tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye' de de e-ticaret sektörü ve online alışveriş inanılmaz bir hızla büyüyor. Çok yakın bir gelecekte bu kanalın, diğer tüm kanalların ötesine geçeceği ise aşikar. Konumuz e-ticaret siteleri ve e-ticaret sitesi blogları o..
26 Jul Evergreen İçerik Nedir ?
0 379
Evergreen İçerik Nedir?Okuyucuları başlangıç ya da orta seviyede bilgilendiren, “nedir” sorusunu yanıtlayan, güncelliğini hiçbir zaman yitirmeyen, SEO uyumlu içerikler evergreen içerik (evergreen content) olarak adlandırılır. Şu anda okuduğunuz bu iç..
21 Jul Müşteri briefi nedir, içerik üretiminde brief neden önemlidir ?
0 399
Sihirli Yazılar müşterileri için doğru bir müşteri briefi oluşturma rehberi:Müşteri briefi konusunda ayrıntılı bilgi vermeden önce, dilerseniz içerik siparişi oluşturma adımlarına bir göz atalım. Aklınızda bir içerik fikri var, dışarıdan satın alacağ..
19 Jul İnfografik Nedir, Nasıl Hazırlanır ?
0 452
Hiç düşündünüz mü, modern çağda bir gün içerisinde farklı kaynaklardan gelen birbirinden farklı kaç mesaja maruz kalıyoruz?Günümüzün büyük bir kısmı mutlaka bir ekranın (PC, akıllı telefon, tablet, TV vb.) karşısında geçiyor ve bu mecraların her biri..
17 Jul Freelance Yazar Olmak
0 510
İnternet dünyasında makale yazarlığı (içerik üreticiliği - yazarlığı olarak da düşünülebilir) gün geçtikçe daha fazla tercih edilen bir “meslek” haline geliyor. Bu nedenle freelance yazar olmak çok sayıda kişinin ilgisini çekmeye başladı. Freelance (..
15 Jul Sihirli Yazılar Hizmetinizde !
0 562
Aylardır devam eden çalışmalar nihayet meyvesini verdi ve bir Tılsımlı İşler projesi olan Sihirli Yazılar,  “Yeni Nesil İçerik Üreticisi” sloganıyla hizmet vermeye başladı.www.sihirliyazilar.com adresinden ulaşabileceğiniz içerik platformu Sihirli Ya..
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)