Menu
Your Cart

Mini Wordpress Blog Paketi

Mini Wordpress Blog Paketi
Yeni Popüler
Sihirli Yazılar ile Güvenli Alışveriş
En hızlı sipariş teslim zamanı
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Mini Wordpress Blog Paketi

Sihirli Yazılar olarak uzmanlık alanlarımızdan birisi de Wordpress blog site ve içerikleridir. Bu deneyim ve uzmanlığımızı şimdi müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz.

Sizin için A'dan Z'ye Wordpress altyapısına sahip, seçeceğiniz tema üzerine inşa edilmiş (ücretli temaların maliyeti müşterilerimiz tarafından karşılanacaktır), web site içerikleri profesyonellerce hazırlanmış (hakkımızda, iletişim, sss vb.), gerekli tüm eklentileri kurulmuş ve ayarları yapılmış, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) tamamlanmış ve analiz edilmiş, yayınlanmış veya isteğiniz doğrultusunda zamanlanmış 10 adet blog yazısı içeren internet sitenizi anahtar teslim bir şekilde 30 günde hazırlıyor ve kullanımınıza sunuyoruz.

Wordpress Komple Blog Paketi' ni satın alarak tüm şu içeriklere de çok uygun koşullarla sahip olmuş olacaksınız:

  • Kısa Blog İçeriği (10 adet)
  • Yazı / Konu Başlığı Bulucu
  • Basın Bülteni Hazırlama (Sitenin teslimi esnasında, sitenin lansmanına yönelik 1 adet)
  • Meta Açıklaması (Site ve her yazı için ayrı ayrı hazırlanacaktır)
  • Web Sitesi İçeriği (Hakkımızda, Biz Kimiz, SSS, İletişim vb. standart web sitesi sayfa ve içerikleri)
  • Blog içerisinde "Forum" bölümü olması halinde Forum İçerikleri (10 adet)
  • Yorum / Değerlendirme Yazısı (Blog yazılarına yorum yapılabilmesi halinde 10 adet)
  • Logo tasarım (1 adet, siteye ait)
  • 5 farklı ebatta Banner Tasarımı (Her bir ebat için 1'er adet, sitenin tanıtımı amaçlı)

Mini Wordpress Blog Paketi' ni satın almanızdan itibaren 24 saat içerisinde müşteri temsilcimiz sizinle irtibat kuracak, sizin için hazırlamamızı istediğiniz komple çözüme ilişkin fikirlerinizi alacak ve süreç ile ilgili olarak sizi bizzat bilgilendirecektir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Değerli Müşterimiz,

Satın alma işleminiz tamamlanır tamamlanmaz siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır. Satın alma sonrasında sistem üzerinden de indirebileceğiniz bu bilgi notu, bundan sonraki süreç ile ilgili olarak sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Öncelikle; Sihirli Yazılar’ ı tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz.

Siparişlerinizi “Hesabım” menüsü altında görüntüleyebilirsiniz.

Siparişiniz tamamlandığında, sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize uygun formatta gönderilecek ve size sms ile bilgi verilecektir. Lütfen SMS’ i aldığınızda gelen kutunuzu ve gereksiz (spam / junk) klasörünüzü kontrol ediniz! Son teslim zamanına kadar SMS almamanız veya siparişinizi görüntüleyememeniz durumunda lütfen derhal bize bildiriniz. İletişim bilgilerimizi ve iletişim formumuzu www.sihirliyazilar.com adresinde yer alan “İletişim” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra incelemenizi, talebinizle uyumlu olduğunu kontrol etmenizi rica etmekteyiz. Sipariş tesliminden sonra 72 saat içerisinde herhangi bir iade ve revizyon talebi yapılmaması durumunda sipariş tarafınızca, teslim edildiği haliyle kabul edilmiş sayılacaktır.

Revizyon taleplerinizi www.sihirliyazilar.com/revizyon adresini kullanarak sisteme girebilirsiniz. Sipariş numaranızı doğru girmenizi ve revizyon talebiniz ile ilgili bizleri mümkün olduğunca detaylı bir şekilde bilgilendirmenizi önemle rica etmekteyiz. Revizyon talebi alındıktan sonra tüm sipariş süreci yeniden başlayacak ve aynı yöntem ile tarafınıza teslimat yapılacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince, revizyon talepleriniz ücretsiz olarak değerlendirilecek ve içeriğiniz ile ilgili olarak 2 sefer revizyon talebinde bulunmanıza imkan sağlanacaktır. 2 adet revizyon talebi neticesinde ortaya konacak olan içeriği kabul edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda tam ücret iadesi yapılacaktır.*

*“Gezenti” hizmetimizde sipariş iptali ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

Sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşma amacımıza destek olmanızı rica ederiz. Bu nedenle, siparişinizin nihai tesliminden sonra e-posta adresinize göndereceğimiz değerlendirme formunu doldurarak, içerik üreticimizi ve hizmet kalitemizi değerlendirmenizi özellikle rica etmekteyiz.

“Görüşleriniz bizim için çok değerli !”

Sizin için Sihirli Yazılar’ ın alanında uzman ve deneyimli içerik üreticileri tarafından hazırlanacak olan özgün içeriği beğeneceğinize olan inancımızla, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü tekrar teşekkür ederiz.

Sizin için hazırladığımız içeriğin çalışmalarınız için faydalı olması dileğiyle,

Saygılarımızla,
Sihirli Yazılar Ekibi
Sihirli Yazılar' ın Arkasındaki Güç

Tılsımlı İşler, internet projeleri üretmek üzere kurulmuş bir içerik firmasıdır. Üçüncü taraflara sunduğu içerik sağlama hizmetlerinin yanı sıra, kendi yönettiği web siteleri ve bloglar sayesinde de geniş kitlelere ulaşmakta, internet tabanlı teknolojiler ile desteklediği yenilikçi fikirleri ile de adından sıkça söz ettirmektedir.

İşlerimizdeki "Tılsım" nerede derseniz; yaptığımız işlerde gösterdiğimiz özveride, en yüksek düzeyde sunmayı tek hedef olarak seçtiğimiz hizmet kalitemizde, her zaman daha iyiye ulaşma yönündeki arzumuzda, işimize duyduğumuz saygıda ve müşterilerimiz ile geliştirdiğimiz uzun süreli ve sağlam ilişkide demek sanırız ki yanlış olmayacaktır.

  • Model: BIMWP
Ürün Görüntüleme: 1523
990,00TL