Çok sayıda farklı içerik hizmetini bünyesinde barındıran Yeni Nesil İçerik Üreticisi : Sihirli Yazılar , çok rağbet gören "Sosyal Medya İçerikleri" kategorisini, ürün gamına eklediği yeni ve yenilikçi hizmetlerle geliştirmeye devam ediyor. Şu an için sunulan 5 hizmet şu şekilde özetlenebilir:

 • Facebook Mesaj İçeriği: Sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk mecra olan facebook sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, minimum 100 kelimeden oluşan profesyonel, yazılı içerikler hazırlıyoruz. Üstelik, sembolik denilecek bir maliyetle...


 • Twitter Mesaj İçeriği: Twitter sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, twitter yayın politikaları doğrultusunda maksimum 140 karakterden oluşan profesyonel, yazılı içerikler hazırlıyoruz.


 • Instagram Mesaj İçeriği: Sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk mecralardan olan ve gün geçtikçe popülerleşen instagram sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, minimum 100 kelimeden oluşan profesyonel yazılı içerikler ve yazılı içeriğinizi en iyi şekilde temsil eden eşsiz görseller hazırlıyoruz.


 • Sosyal Medya Kapak Görseli: Sihirli Yazılar Sosyal Medya Kapak Görseli hazırlama hizmeti sayesinde, bir sipariş ile hem Twitter hem de Facebook kapak görseli boyutlarında 2 adet sosyal medya kapak görseline sahip olacaksınız.


  Sosyal medyadaki ziyaretçilerinizin ilk görecekleri yer kapak fotoğrafıdır. Bu nedenle siz de buraya yerleştirdiğiniz fotoğraflarınızda mutlaka kaliteyi ve ilgi çekiciliği ön planda tutmalısınız. Unutmayın! Sosyal medyada başarılı olmak, gerçekçi hedefler, uzun vadeli bir strateji, planlı bir çalışma, ciddiyet ve uzmanlık ister...


 • Aylık Sosyal Medya Paketi: Aylık Sosyal Medya Paketi hazırlama hizmeti sayesinde, bir sipariş ile InstagramTwitter ve Facebook sayfalarınız için Sihirli Yazılar uzmanlığına sahip olacaksınız. Aylık Sosyal Medya Paketi içerisinde bulunan ve ücrete dahil olan hizmetler:

  - 1 kapak görseli ve profil fotoğrafı hazırlanması ve bunların her 3 mecraya uyarlanması,

  - Aynı/Benzer konuyu/temayı içeren 30 adet sosyal medya iletisi hazırlanması, 

  - Her bir günlük ileti için 1 adet instagram boyutlu görsel hazırlanması ve tüm mecralarda kullanılması,

  - İlgili tarihlere denk gelen (varsa), 3 adet önemli güne (anneler günü, yılbaşı, milli-dini bayramlar vb.) ait kurumsal sosyal medya mesajının hazırlanması,

  - En az 10 adet hashtag' den oluşan ve kurumunuz için en başarılı sonuçları verecek bir hashtag seti hazırlanması ve her bir mesaj içeriği ile birlikte tarafınıza sunulması.