Menu
Your Cart

Sihirli Yazılar Blog - içerik RSS Feed

27 Oct Sihirli Yazılar' dan Yeni Sosyal Medya İçerik Hizmetleri
0 198
Çok sayıda farklı içerik hizmetini bünyesinde barındıran Yeni Nesil İçerik Üreticisi : Sihirli Yazılar , çok rağbet gören "Sosyal Medya İçerikleri" kategorisini, ürün gamına eklediği yeni ve yenilikçi hizmetlerle geliştirmeye devam ediyor. Şu an için..
18 Aug Blogger Olmanın Dayanılmaz Hafifliği ve Başarılı Bir Blog Açmak
0 889
Blogger olmak günümüzün popüler uğraşlarından birisi haline gelmiş durumda. “Uğraş” tabirini bilhassa kullanmak istedik; zira Bloggerlık işinin bir meslek olarak tanımlanması için erken olduğunu düşünmekteyiz. Özellikle ülkemizde. Bununla birlikte ku..
12 Aug Liste İçerik Nedir ?
0 296
Son yıllarda internette sıklıkla karşılaştığımız Liste İçerikler, gelecek dönemlerde de liderliği elinde tutacak gibi görünüyor. Peki, Liste İçerik nedir ve neden bu kadar tercih edilmektedir?İnternetin ilk dönemlerinde sunulan içerikler için genelli..
26 Jul Evergreen İçerik Nedir ?
0 189
Evergreen İçerik Nedir?Okuyucuları başlangıç ya da orta seviyede bilgilendiren, “nedir” sorusunu yanıtlayan, güncelliğini hiçbir zaman yitirmeyen, SEO uyumlu içerikler evergreen içerik (evergreen content) olarak adlandırılır. Şu anda okuduğunuz bu iç..
21 Jul Müşteri briefi nedir, içerik üretiminde brief neden önemlidir ?
0 223
Sihirli Yazılar müşterileri için doğru bir müşteri briefi oluşturma rehberi:Müşteri briefi konusunda ayrıntılı bilgi vermeden önce, dilerseniz içerik siparişi oluşturma adımlarına bir göz atalım. Aklınızda bir içerik fikri var, dışarıdan satın alacağ..
19 Jul İnfografik Nedir, Nasıl Hazırlanır ?
0 251
Hiç düşündünüz mü, modern çağda bir gün içerisinde farklı kaynaklardan gelen birbirinden farklı kaç mesaja maruz kalıyoruz?Günümüzün büyük bir kısmı mutlaka bir ekranın (PC, akıllı telefon, tablet, TV vb.) karşısında geçiyor ve bu mecraların her biri..
17 Jul Freelance Yazar Olmak
0 278
İnternet dünyasında makale yazarlığı (içerik üreticiliği - yazarlığı olarak da düşünülebilir) gün geçtikçe daha fazla tercih edilen bir “meslek” haline geliyor. Bu nedenle freelance yazar olmak çok sayıda kişinin ilgisini çekmeye başladı. Freelance (..
15 Jul Sihirli Yazılar Hizmetinizde !
0 317
Aylardır devam eden çalışmalar nihayet meyvesini verdi ve bir Tılsımlı İşler projesi olan Sihirli Yazılar,  “Yeni Nesil İçerik Üreticisi” sloganıyla hizmet vermeye başladı.www.sihirliyazilar.com adresinden ulaşabileceğiniz içerik platformu Sihirli Ya..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)