Menu
Your Cart

Editoryal Hizmetler

Editoryal Hizmetler

Bir içeriğiniz var, ancak size sağlayacağı katkıdan emin değil misiniz veya istediğiniz kalitede olmadığını mı düşünüyorsunuz? Masraf edip hazırladığınız içeriğiniz içinize sinmiyor veya bir şeylerin eksik kaldığını mı hissediyorsunuz? O zaman çok uygun maliyetli Sihirli Yazılar Editoryal Hizmetler tam size göre. Deneyin, yazılarınızın kalitesini en ucuz ve kolay yöntemle artırın.

Basın Bülteni Hazırlama
Yeni
Basın Bülteni Hazırlama hizmetimizde, kurumsal kimliğinizi ve vermek istediğiniz mesajı en doğru şekliyle yansıtan, 1000 kelimeye kadar basın bülteni metinlerinizi hazırlıyor, basın kuruluşlarına servis edilebilecek halde teslim ediyoruz.Standart Basın Bülteni Hazırlama hizmetimiz dışında, bu konuda..
99,90TL
Çok Uzun Yazı Editoryal Düzenleme
Yeni
Önceden hazırlanmış olan içeriklerinizi, Sihirli Yazılar' ın deneyimli ve alanında uzman editörlerimizin içerik ve yazım bakımından kontrol etmesini, gerekli düzeltmeleri sizin adınıza yapmasını ve bu şekilde hedefinize çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı olmasını ister misiniz?Çok U..
24,90TL
Kısa Yazı Editoryal Düzenleme
Yeni
Önceden hazırlanmış olan içeriklerinizi, Sihirli Yazılar' ın deneyimli ve alanında uzman editörlerimizin içerik ve yazım bakımından kontrol etmesini, gerekli düzeltmeleri sizin adınıza yapmasını ve bu şekilde hedefinize çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı olmasını ister misiniz?Kısa ..
9,90TL
Standart Yazı Editoryal Düzenleme
Yeni
Önceden hazırlanmış olan içeriklerinizi, Sihirli Yazılar' ın deneyimli ve alanında uzman editörlerimizin içerik ve yazım bakımından kontrol etmesini, gerekli düzeltmeleri sizin adınıza yapmasını ve bu şekilde hedefinize çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı olmasını ister misiniz?Stand..
14,90TL
Uzun Yazı Editoryal Düzenleme
Yeni
Önceden hazırlanmış olan içeriklerinizi, Sihirli Yazılar' ın deneyimli ve alanında uzman editörlerimizin içerik ve yazım bakımından kontrol etmesini, gerekli düzeltmeleri sizin adınıza yapmasını ve bu şekilde hedefinize çok daha kolay ve hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı olmasını ister misiniz?Uzun ..
19,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)