Menu
Your Cart

İçerik Üreticisi Ol!Yakın bir gelecekte Türkiye' nin en büyük ve en iyi kazanan freelancer topluluklarından birisi olacağına inandığımız Sihirli Yazılar freelance içerik ekibine katılmak ister misiniz?

  • Sihirli Yazılar içerik yazarı olun, Türkiye' nin en iyi içerik üreticilerinin arasına katılın ve yüksek komisyon oranları (yaklaşık - ortalama olarak %33) ile içerik oluşturma şansına sahip olun. Sizi, emeğinizin tam karşılığını alacağınız bir sisteme davet ediyoruz.
  • Burada, freelance olarak oluşturduğunuz içerikler ve yapacağınız diğer çalışmalardan kazandığınız ücretleri almak için aylarca beklemenize gerek yok! Sadece 50,-TL' yi geçen her hak edişiniz, ay içerisindeki sabit ödeme gününde doğrudan hesabınıza aktarılır.
  • "Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır" : sihirliyazilar.com, internetten kazandığınız gelirlerinize ait tüm prosedürleri gerçekleştirir ve vergileri sizin adınıza öder, siz önceden tarafınıza bildirilmiş olan net ücreti kazanırsınız ve hiçbir şey ile uğraşmazsınız. Vergilendirilmiş güvenilir kazanç sayesinde bizim gibi siz de, topluma karşı sorumluluğunuzu yerine getirmenin vermiş olduğu daha mutlu ve daha huzurlu çalışma ortamına sahip olursunuz.
  • Dilediğiniz zamanlarda, dilediğiniz yoğunlukta, zamandan ve mekandan bağımsız olarak, "Özgürce" çalışma imkanı sağlıyoruz.
  • Kişisel gelişiminizi önemsiyor, bu doğrultuda her zaman yanınızda olacağımızın sözünü veriyoruz.
  • Performansınızı sürekli olarak ölçüyor, yüksek performans gösteren freelance içerik üreticilerimize ekstra kazanç olanakları sunuyoruz.
  • Sunduğumuz ve yakın bir zaman içerisinde sunacağımız yeni ürünlerimiz ile, sadece metin yazarlığı yapanlara değil, farklı içerik şekilleri üzerinde emek veren tüm freelance çalışanlara da kazanç imkanı sunuyoruz, sunacağız.
  • Sizin sadece kaliteli ve özgün içerik üretmeye odaklanmanızı istiyoruz. Bu doğrultuda, bizimle birlikte yürüteceğiniz çalışmalarda hiçbir sorun ile karşılaşmamanız ve ihtiyaç duyduğunuz her an Sihirli Yazılar ekibinin desteğini yanınızda bulmanız için sistemimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

Sihirli Yazılar sistemi içerisinde freelance içerik üreticiliği yapmanız için onlarca nedenden sadece birkaçını saydık. Her türlü sorunuz için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. 

"Ben de bu iddialı ekibin bir parçası olmak istiyorum!" diyorsanız, alt kısımdaki linke tıklayarak, açılacak sayfada yer alan freelance içerik üreticiliği başvuru formu"muzu doldurmanızı rica ediyoruz. 

"Her şey tanışmakla başlar..."

*** Lütfen Dikkat! Yeni içerik üreticisi kayıtlarımız 31 Aralık 2020 tarihine kadar, geçici olarak durdurulmuştur ***

https://panel.sihirliyazilar.com/kayitol


Lütfen Dikkat!

Yukarıdaki linki kullanarak başvuru formunu doldurmanızın ardından, forma girmiş olduğunuz e-posta adresinize hemen bir aktivasyon linki, aktivasyon kodu ve aktivasyonunuzu tamamlamanız için gerekli bilgiler gönderilecektir. İçerik üreticiliği başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için aktivasyon işlemini de tamamlamanız gerekmektedir.

Bu işlemi tamamlamanızdan itibaren, ortalama olarak 1 hafta içerisinde başvurunuz ile ilgili sonucu size e-posta olarak ulaştıracağız.

Başvurunuzun kabul edilmesi durumunda, formda vermiş olduğunuz e-posta adresiniz ve seçtiğiniz şifre ile "İçerik Üreticisi Yönetim Paneli" ne giriş yapabileceksiniz.