Sihirli Yazılar Nedir?

Bir Tılsımlı İşler projesi olan Sihirli Yazılar, siteniz için standart içerikler sunan klasik firmaların çok ötesinde, komple bir hizmet paketi vaat eden yeni nesil bir içerik üreticisidir. 


Neden Sihirli Yazılar' ı Tercih Etmeliyim?

Pazarda görülen klasik ürünlerin dışında çok daha farklı ve geniş kapsamlı ürünler sunan Sihirli Yazılar' ın temel prensibi, tüm çalışmalarında kalite/fiyat oranını en yükseklerde tutabilmektir. Bu nedenledir ki, bir çok müşterimizin, hali hazırda satın almakta oldukları hizmet kalitesinin çok üstünde bir kaliteye, bugün çok daha uygun maliyetle sahip olabilmesini sağlamaktayız.

Standart ürünlerin yanı sıra sizin ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla cevap verebilecek terzi işi (tailor-made) çalışmalar da Sihirli Yazılar ile tanışmanız için önemli bir neden.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Çünkü biz de Tılsımlı İşler olarak, benzer işler yapıyoruz. Başka bir deyişle, yeri geldiğinde masanın diğer tarafından da bakabiliyoruz. Üstelik yaptığımız işi çok seviyoruz ve yaptığımız işlere de bu sevgimizi yansıtabildiğimizi düşünüyoruz. 


Satın Alma İşlemini Nasıl Yapacağım?

Sihirli Yazılar ile içerik satın almak çok kolay! www.sihirliyazilar.com adresinde, her zaman alışveriş yaptığınız e-ticaret siteleri ile aynı düzlemde hizmet veren Sihirli Yazılar' da satın alma işlemini de alışkın olduğunuz "Alışveriş Sepeti" mantığı ile gerçekleştirebilirsiniz. 


İade İşlemini Nasıl Yapacağım?

Sistemimizde kayıtlı bir üye iseniz ve tamamlanan bir satın alma işlemi yaptıysanız, https://www.sihirliyazilar.com/index.php?route=account/return/add linkinde yer alan iade formunu doldurarak, iade talebinizi bize iletebilirsiniz. İade taleplerinizi "Hesabım" menüsü altında yer alan "İadeler" başlığından takip edebilir ve yönetebilirsiniz.


Satın Aldığım İçerik İçin Revizyon Talebini Nasıl Yapacağım?

Satın almış olduğunuz içerikler için revizyon taleplerinizi, "Hesabım" menüsü altında yer alana "Revizyon" başlığına tıklayarak ve karşınıza gelen revizyon formunu doldurup göndererek yapabilirsiniz. Revizyon talepleri editörlerimiz tarafından titizlikle değerlendirilerek, gerekli düzenlemeler yapılacak ve revize edilmiş içerik tarafınıza gönderilecektir.


Kredi Kartı Bilgilerim Depolanıyor mu?

Sihirli Yazılar sanal pos hizmetini PayTR firmasından almakta ve müşterilerinin kredi kartı bilgilerini hiçbir şekilde kaydetmemektedir.


Ajans Olarak Faaliyet Gösteriyorum!

Eğer, ajans olarak faaliyet gösteriyorsanız, https://www.sihirliyazilar.com/ajanslar linkinde yer alan Ajans sayfamıza mutlaka göz atmanızı ve burada yer alan "Ajans Bilgi Formu" muzu doldurmanızı önemle rica ediyoruz. Müşteri temsilcilerimiz hiç zaman kaybetmeden sizlerle irtibata geçecek ve ajanslara özel çok avantajlı tekliflerimizi size sunacaklardır. Eminiz ki;

"Bugüne Kadar Neredeydiniz?" diyeceksiniz... 


Ben de Freelance İçerik Üreticisi Olarak Sizinle Çalışabilir miyim?

Sihirli Yazılar' ın kapıları, içerik üreticiliğine gönül veren, bu alanda kariyer yapmak isteyen, kalemine ve bilgisine güvenen herkese açık. Tabii ki, hizmet kalitemizi koruyabilmek adına gözettiğimiz belli kriterleri karşılamak kaydıyla. Sihirli Yazılar' da yazılı ve görsel içerik üreticisi olarak çalışmak için aradığınız soruların cevabı https://www.sihirliyazilar.com/freelance-yazar-ol adresindeki sayfamızda. Cevabını bulamadığınız sorularınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan ve sizi de "Sihirli Yazılar Ailesi" nin bir ferdi olarak aramızda görmekten büyük memnuniyet duyacağımızı eklemek istiyoruz. 


Hangi Kategorilerde Ürün/Hizmet Sunmaktasınız?

Şu an için Sihirli Yazılar olarak, şu 6 ana kategoride ürün/hizmet sunmaktayız:

Sunmamızı istediğiniz farklı ürün ve hizmetler konusunda görüş ve önerilerinize her zaman açığız...


Blogunuz mu Var?

Eğer kişisel veya kurumsal bir blogunuz var ise, bizimle irtibata geçmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Gelin, blogunuzu birlikte geliştirelim, hedeflerinize ulaşmanız için el ele vererek birlikte çalışalım ve başaralım.


Sitenize Nasıl Kayıt Olabilirim?

Sihirli Yazılar' a sayfanın üst menüsünde yer alan menü bardaki "Giriş Yap" başlığı altındaki "Kayıt Ol" butonuna basarak ve açılacak olan formu doldurarak, kolayca üye olabilirsiniz. Kayıtlı kullanıcı iseniz, "Giriş Yap" butonu ile sisteme giriş yapabilirsiniz.


"Ürün Karşılaştırma" Özelliği Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ürün/Hizmet fotoğraflarının sağ alt köşesinde yer alan "Karşılaştırma Listesine Ekle" butonuna basarak birbirleri ile karşılaştırılacak ürünleri belirledikten sonra, ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan "Karşılaştırma" tuşuna basarak, seçmiş olduğunuz ürünlerin/hizmetlerin birbirleri ile karşılaştırıldığı "Karşılaştırma Tablosu" nu görüntüleyebilirsiniz.


İndirimli / Kampanyalı Ürünleri Nasıl Görebilirim?

Dönemsel olarak sunduğumuz fırsatlara ana sayfada yer alan ilgili bölümden ulaşabileceğiniz gibi, https://www.sihirliyazilar.com/index.php?route=product/special linkinden de ulaşabilirsiniz.


Hazır İçerik Nedir?

Sihirli Yazılar, sipariş üzerine sunduğu içerik hizmetlerinin yanı sıra, alanında deneyimli ve profesyonel içerik üreticileri tarafından önceden hazırlanmış "Hazır İçerikler" ile de hizmetinizde. Üstelik, sipariş içeriklere göre çok daha uygun fiyatlarla... Hazır İçerikler kategorisinde yer alan içeriklere https://www.sihirliyazilar.com/hazir-icerik adresinden ulaşabilirsiniz.


Bülteninize Nasıl Kayıt Olabilirim?

Sihirli Yazılar tarafından yayınlanan Bülten yazılarının e-posta adresinize gelmesini istiyorsanız, ana sayfanın en alt kısmında (footer) yer alan "Bülten" başlığı altındaki ilgili bölüme e-posta adresinizi yazarak Bülten kaydınızı tamamlayabilirsiniz.


Size Nasıl Ulaşabilirim?

Sihirli Yazılar iletişim bilgilerine https://www.sihirliyazilar.com/index.php?route=information/contact linkinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte; burada yer alan iletişim formu aracılığıyla da bizimle iletişim kurabilirsiniz.