Menu
Your Cart

Liste İçerik Paketi

Liste İçerik Paketi
Yeni
Sihirli Yazılar ile Güvenli Alışveriş
En hızlı sipariş teslim zamanı
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Liste İçerik Paketi

Liste İçerik Paketi ürünlerimiz ile, sitenizin 1 aylık liste içerik ihtiyacını tek bir ürün ile karşılamayı hedefliyoruz.

Liste İçerik Paketi ürünümüzü satın alarak, dilediğiniz konuda yazılmış, minimum 350 kelimelik, her biri en fazla 20 maddeden oluşan tam 30 adet özgün ve ilgi çekici liste içeriğe sahip olacaksınız.

İlgi çekici bir dille yazılan liste içeriklerimiz ile ziyaretçilerinizin sitenizde kalma süresini artırabilir ve sitenizin çıkış oranını (bounce rate) radikal biçimde düşürebilirsiniz.

Siteniz için Sihirli Yazılar - Liste İçerik Paketi ürünleri tek başına yeterli !

Tekil ürün ve hizmetlerimizde her bir sipariş işleminde, satın alma sırasında ayrı ayrı müşteri briefi (bilgilendirme formu) alınırken; blog paketleri gibi toplu siparişlerde müşreti briefi, satın alma işleminden sonra, alt kısımda linki bulunan "Sihirli Yazılar Toplu Sipariş Giriş Formu" aracılığıyla alınmakta ve içerik üreticilerimize iletilmektedir. Bu nedenle, şu anda bulunduğunuz ekrandan sadece standart satın alma işlemi yapmanızı, sepetinizdeki tekil ürün / hizmet(ler) için müşteri briefi' ni doldurmanızı ve size bildirilecek sipariş kodunu aldıktan sonra, sepetinizde bulunan paket ürün/hizmet siparişlerinize ait brief için alt kısımdaki formu doldurmanızı önemle rica etmekteyiz:

Sihirli Yazılar Toplu Sipariş Giriş Formu için tıklayınız...

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Değerli Müşterimiz,

Satın alma işleminiz tamamlanır tamamlanmaz siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır. Satın alma sonrasında sistem üzerinden de indirebileceğiniz bu bilgi notu, bundan sonraki süreç ile ilgili olarak sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Öncelikle; Sihirli Yazılar’ ı tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz.

Siparişlerinizi “Hesabım” menüsü altında görüntüleyebilirsiniz.

Siparişiniz tamamlandığında, sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize uygun formatta gönderilecek ve size sms ile bilgi verilecektir. Lütfen SMS’ i aldığınızda gelen kutunuzu ve gereksiz (spam / junk) klasörünüzü kontrol ediniz! Son teslim zamanına kadar SMS almamanız veya siparişinizi görüntüleyememeniz durumunda lütfen derhal bize bildiriniz. İletişim bilgilerimizi ve iletişim formumuzu www.sihirliyazilar.com adresinde yer alan “İletişim” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra incelemenizi, talebinizle uyumlu olduğunu kontrol etmenizi rica etmekteyiz. Sipariş tesliminden sonra 72 saat içerisinde herhangi bir iade ve revizyon talebi yapılmaması durumunda sipariş tarafınızca, teslim edildiği haliyle kabul edilmiş sayılacaktır.

Revizyon taleplerinizi www.sihirliyazilar.com/revizyon adresini kullanarak sisteme girebilirsiniz. Sipariş numaranızı doğru girmenizi ve revizyon talebiniz ile ilgili bizleri mümkün olduğunca detaylı bir şekilde bilgilendirmenizi önemle rica etmekteyiz. Revizyon talebi alındıktan sonra tüm sipariş süreci yeniden başlayacak ve aynı yöntem ile tarafınıza teslimat yapılacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince, revizyon talepleriniz ücretsiz olarak değerlendirilecek ve içeriğiniz ile ilgili olarak 2 sefer revizyon talebinde bulunmanıza imkan sağlanacaktır. 2 adet revizyon talebi neticesinde ortaya konacak olan içeriği kabul edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda tam ücret iadesi yapılacaktır.*

*“Gezenti” hizmetimizde sipariş iptali ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

Sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşma amacımıza destek olmanızı rica ederiz. Bu nedenle, siparişinizin nihai tesliminden sonra e-posta adresinize göndereceğimiz değerlendirme formunu doldurarak, içerik üreticimizi ve hizmet kalitemizi değerlendirmenizi özellikle rica etmekteyiz.

“Görüşleriniz bizim için çok değerli !”

Sizin için Sihirli Yazılar’ ın alanında uzman ve deneyimli içerik üreticileri tarafından hazırlanacak olan özgün içeriği beğeneceğinize olan inancımızla, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü tekrar teşekkür ederiz.

Sizin için hazırladığımız içeriğin çalışmalarınız için faydalı olması dileğiyle,

Saygılarımızla,
Sihirli Yazılar Ekibi
  • Model: BILP1
Ürün Görüntüleme: 426
690,00TL
Etiketler: liste içerik