Menu
Your Cart

Sosyal Medya İçerikleri

Sosyal Medya İçerikleri

Günümüzde sosyal medya olmazsa olmaz. Sosyal medya da hedefe odaklanmış, doğru içerik olmadan olmaz. İşte tam bu noktada size sihirli bir teklifimiz daha var. Twitter ve facebook içeriklerinizi 4,-TL gibi sembolik bir bedelle ve Sihirli Yazılar uzmanlığıyla hazırlayalım, takipçilerinize en doğru mesajı birlikte verelim.

Aylık Sosyal Medya Paketi
Yeni
Aylık Sosyal Medya Paketi hazırlama hizmeti sayesinde, bir sipariş ile Instagram, Twitter ve Facebook sayfalarınız için Sihirli Yazılar uzmanlığına sahip olacaksınız. Aylık Sosyal Medya Paketi içerisinde bulunan ve ücrete dahil olan hizmetler:- 1 kapak görseli ve profil..
590,00TL
Facebook Mesaj İçeriği
Yeni
Günümüzde sosyal medya kullanmadan başarılı olmanıza olanak yok !Sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk mecra olan facebook sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, minimum 100 kelimeden oluşan profesyonel, yazılı içerikler hazırlıyoruz. Üstelik, sembolik denilecek bir maliye..
4,90TL
Instagram Mesaj İçeriği
Yeni
Günümüzde sosyal medya kullanmadan başarılı olmanıza olanak yok !Sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk mecralardan olan ve gün geçtikçe popülerleşen instagram sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, minimum 100 kelimeden oluşan profesyonel yazılı içerikler ve yazılı iç..
19,90TL
Sosyal Medya Kapak Görseli
Yeni
Sihirli Yazılar Sosyal Medya Kapak Görseli hazırlama hizmeti sayesinde, bir sipariş ile hem Twitter hem de Facebook kapak görseli boyutlarında 2 adet sosyal medya kapak görseline sahip olacaksınız.Sosyal medyadaki ziyaretçilerinizin ilk görecekleri yer kapak fotoğrafıdır. Bu nedenle siz de buraya ye..
39,90TL
Twitter Mesaj İçeriği
Yeni
Günümüzde sosyal medya kullanmadan başarılı olmanıza olanak yok !Sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk mecralardan olan twitter sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, twitter yayın politikaları doğrultusunda maksimum 140 karakterden oluşan profesyonel, yazılı içe..
4,90TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)