Menu
Your Cart

Instagram Mesaj İçeriği

Instagram Mesaj İçeriği
Yeni
Sihirli Yazılar ile Güvenli Alışveriş
En hızlı sipariş teslim zamanı
%100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi
Instagram Mesaj İçeriği

Günümüzde sosyal medya kullanmadan başarılı olmanıza olanak yok !

Sosyal medya denildiğinde akla gelen ilk mecralardan olan ve gün geçtikçe popülerleşen instagram sayfanız için, ilgi çekici, yüksek etkileşim potansiyeli olan, minimum 100 kelimeden oluşan profesyonel yazılı içerikler ve yazılı içeriğinizi en iyi şekilde temsil eden eşsiz görseller hazırlıyoruz. Üstelik, sembolik denilecek bir maliyetle...

Standart Instagram Mesaj İçeriği Hazırlama hizmetimiz dışında, bu konuda başka bir talebiniz var ise, bizimle iletişime geçmenizi rica etmekteyiz. Sihirli Yazılar ekibi, ihtiyaçlarınız ile birebir örtüşen, size özel çözümler sunmaktan memnuniyet duyacaktır.

"Görsel" ürün ve hizmetler ile ilgili önemli uyarı: Sihirli Yazılar görsel içerik oluştururken stock fotoğraf veya benzeri hazır fotoğraflar kullanmamakta, telifli veya telifsiz eser ihtiva eden çalışmalar yapmamakta ve sizin adınıza bir görsel satın alımı gerçekleştirmemektedir. Bunun yerine logonuz, çizim ile elde edilen veya tarafınızca iletilen görseller kullanılmaktadır. Görseliniz içerisinde harici fotoğraf vb. medyaları kullanmak istediğiniz takdirde lütfen müşteri briefinizde bu medyaları yükleyiniz ve ilgili bölümlerde gerekli açıklamaları yaparak bizleri bilgilendiriniz. Görselinizde yer almasını istediğiniz ve tarafımıza gönderdiğiniz eserlere ait telif hakları ile ilgili olarak, tüm sorumluluğun sizde olduğunu; Sihirli Yazılar' ın söz konusu medyaları, eser sahibinin siz olduğunuzu varsayarak kullanacağını önemle hatırlatmak isteriz. Görsel uzmanlarımızın, görsel seçimi ve harici kaynaklardan temini hususunda sizleri bilgilendirmesini istiyorsanız iletisim@sihirliyazilar.com üzerinden bizleri bilgilendirmenizi rica ederiz. Uzmanlarımız derhal size geri dönüş sağlayacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Değerli Müşterimiz,

Satın alma işleminiz tamamlanır tamamlanmaz siparişiniz hazırlanmaya başlanacaktır. Satın alma sonrasında sistem üzerinden de indirebileceğiniz bu bilgi notu, bundan sonraki süreç ile ilgili olarak sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Öncelikle; Sihirli Yazılar’ ı tercih ettiğiniz için teşekkür etmek istiyoruz.

Siparişlerinizi “Hesabım” menüsü altında görüntüleyebilirsiniz.

Siparişiniz tamamlandığında, sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz e-posta adresinize uygun formatta gönderilecek ve size sms ile bilgi verilecektir. Lütfen SMS’ i aldığınızda gelen kutunuzu ve gereksiz (spam / junk) klasörünüzü kontrol ediniz! Son teslim zamanına kadar SMS almamanız veya siparişinizi görüntüleyememeniz durumunda lütfen derhal bize bildiriniz. İletişim bilgilerimizi ve iletişim formumuzu www.sihirliyazilar.com adresinde yer alan “İletişim” menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra incelemenizi, talebinizle uyumlu olduğunu kontrol etmenizi rica etmekteyiz. Sipariş tesliminden sonra 72 saat içerisinde herhangi bir iade ve revizyon talebi yapılmaması durumunda sipariş tarafınızca, teslim edildiği haliyle kabul edilmiş sayılacaktır.

Revizyon taleplerinizi www.sihirliyazilar.com/revizyon adresini kullanarak sisteme girebilirsiniz. Sipariş numaranızı doğru girmenizi ve revizyon talebiniz ile ilgili bizleri mümkün olduğunca detaylı bir şekilde bilgilendirmenizi önemle rica etmekteyiz. Revizyon talebi alındıktan sonra tüm sipariş süreci yeniden başlayacak ve aynı yöntem ile tarafınıza teslimat yapılacaktır.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti prensibimiz gereğince, revizyon talepleriniz ücretsiz olarak değerlendirilecek ve içeriğiniz ile ilgili olarak 2 sefer revizyon talebinde bulunmanıza imkan sağlanacaktır. 2 adet revizyon talebi neticesinde ortaya konacak olan içeriği kabul edebilir veya siparişinizi iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal etmeniz durumunda tam ücret iadesi yapılacaktır.*

*“Gezenti” hizmetimizde sipariş iptali ve ücret iadesi yapılamamaktadır.

Sürekli gelişim ve daha iyiye ulaşma amacımıza destek olmanızı rica ederiz. Bu nedenle, siparişinizin nihai tesliminden sonra e-posta adresinize göndereceğimiz değerlendirme formunu doldurarak, içerik üreticimizi ve hizmet kalitemizi değerlendirmenizi özellikle rica etmekteyiz.

“Görüşleriniz bizim için çok değerli !”

Sizin için Sihirli Yazılar’ ın alanında uzman ve deneyimli içerik üreticileri tarafından hazırlanacak olan özgün içeriği beğeneceğinize olan inancımızla, göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü tekrar teşekkür ederiz.

Sizin için hazırladığımız içeriğin çalışmalarınız için faydalı olması dileğiyle,

Saygılarımızla,
Sihirli Yazılar Ekibi
  • Model: SMIMI
Ürün Görüntüleme: 254
19,90TL

Mevcut Seçenekler:

Etiketler: instagram