Menu
Your Cart

Web Sitesi İçerikleri

Web Sitesi İçerikleri

Sadece blogunuzun değil, web sitenizin içeriği için de Sihirli Yazılar' ı tercih edin. Web sitenizin "Hakkımızda" gibi kilit sayfalarını en doğru içerik ile donatın, ziyaretçilerinize en doğru mesajları verin, web sitenizden en yüksek verimi alın. Arama motoru optimizasyonu (SEO) için en önemli hususlardan birisi olan meta açıklamalarınızı biz yazalım, arama motorlarında en üst sıralarda yer alın.

10' lu Yorum / Değerlendirme Yazı Paketi ( Min. 100 Kelime )
Yeni Popüler
Ziyaretçilerinize sunduğunuz yazılara aldığınız yorumlar ve geri bildirimler altın değerindedir. Üstelik arama motoru optimizasyonu (seo) açısından da bu yorumlar size büyük fayda sağlamaktadır. Bunu biliyor ve Sihirli Yazılar olarak, ziyaretçilerinizi yorum yapmaya teşvik etmek amacıyla, yazılarını..
17,10TL
E-mail / Bülten İçeriği
Yeni
Yeri geliyor, binlerce üyesi olan bülten sistemlerine sahip oluyor, işimizi gönderdiğimiz tanıtım e-mailleri ile geliştirmeyi planlıyoruz. Peki, bu kadar büyük önem atfettiğimiz bülten yazılarımıza ne kadar özen gösteriyoruz? Yoksa gönderdiğimiz e-mailler muhataplarınca okunmadan siliniyor mu? Sizin..
69,90TL
E-Ticaret WebSite Check-Up
Yeni
Sihirli Yazılar E-Ticaret WebSite Check-Up hizmet paketi ile, e-ticaret siteleri için çok kapsamlı bir site analizi hizmeti sunmaktayız. E-Ticaret WebSite Check-Up hizmetimizi satın aldığınızda e-ticaret siteniz, Sihirli Yazılar' ın alanında uzman analistleri tarafından ortalama 7 gün süren kap..
980,00TL
Forum İçerikleri
Yeni Popüler
Hareketli ve bol paylaşımlı bir foruma katılmayı ve yazı yazmayı kim istemez?Eğer bir forum siteniz veya sitenize entegre bir forum sisteminiz var ise, özellikle başlangıç aşamasında ziyaretçilerinizin forumunuzda yazılar yazmasını sağlamanın ne kadar zor olduğunu mutlaka biliyorsunuz.İçerik üretimi..
1,90TL
İddaa Tahmin
Yeni
Sihirli Yazılar' dan sıradışı bir hizmet daha. İddaa tahmin listesinde yer alan, seçeceğiniz 10 maça ilişkin, Sihirli Yazılar gibi, yine bir Tılsımlı İşler projesi olan www.futboluzmani.tk uzmanlarının deneyimli kalemlerinden maç sonucu tahmini ve yaklaşık 100 kelimelik tahmin dayanağı metni. Ü..
3,90TL
Kategori İçeriği
Yeni Popüler
Özellikle e-ticaret siteleri için, arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarının en başta gelenlerinden bir tanesi Kategori İçeriği hazırlamaktır.Sayısız e-ticaret sitesi içerinden müşterilerinizin sizi bulmaları, sitenizde yer alan belki de onbinlerce ürün ve yüzlerce ürün / hizmet kategorisi hak..
69,90TL
Meta Açıklaması
Yeni
İnternet siteleri için, arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarının en başta gelenlerinden bir tanesi Meta İçerik hazırlamaktır.Sayısız internet sitesi içerinden hedef kitlenizin sizi bulması, siteniz içeriği hakkında en kolay şekilde bilgi sahibi olmaları için tüm içeriklerinize ait meta a..
4,90TL
Mini Wordpress Blog Paketi
Yeni Popüler
Sihirli Yazılar olarak uzmanlık alanlarımızdan birisi de Wordpress blog site ve içerikleridir. Bu deneyim ve uzmanlığımızı şimdi müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz.Sizin için A'dan Z'ye Wordpress altyapısına sahip, seçeceğiniz tema üzerine inşa edilmiş (ücretli temaların maliyeti müşte..
990,00TL
TESTLER
Yeni
Yıllardır dergilerde ve son dönemde internette kendilerine yer bulan testleri gördüğümüzde, hemen cevaplamak ve sonucu öğrenmek yönünde inanılmaz bir istek duyarız.Sihirli Yazılar olarak, sizlerin ve mutlaka okuyucularınızın da test çözmekten keyif aldığınızı biliyoruz. Bu nedenle, Test İçerikleri O..
34,90TL
Ürün Açıklaması
Yeni Popüler
Özellikle e-ticaret siteleri için, arama motoru optimizasyonu (SEO) çalışmalarının en başta gelenleri Kategori ve Ürün İçeriği hazırlamaktır. Sayısız e-ticaret sitesi içerisinde müşterilerinizin sizi bulmaları genellikle ürün aramaları sonuçları ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle; ziya..
24,90TL
Ürün İnceleme İçeriği
Yeni Popüler
İnceleme yazıları her zaman geniş kitleler tarafından ilgi ile takip edilen ve özellikle e-ticaret yapanlar müşterilerce, satın alma süreçlerinde önemli bir karar destek elemanı olarak görülen içerik türü olmuştur.Sihirli Yazıların kendi alanlarında uzman yazarları, incelenmesini talep ettiğiniz ürü..
39,90TL
Web Sitesi İçeriği
Yeni
Web sitenizin özellikle "Hakkımızda" gibi önemli statik sayfalarının doğru içerik ile donatılması hayati önem taşımaktadır. Buradaki yazılar kurumsal kimliğiniz hakkında ziyaretçilerinize önemli ipuçları vermekte ve uzun yıllar boyunca aynı şekilde kalmaktadır.Bu nedenle, böylesi önemli bir içerik i..
74,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)